KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 14235430

nr 1423 5430

Miniatyrmålning

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad NB, Marin. Bildmått: 3x9, yttermått inklusive ram: 9x15 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:36:34

30/9 22:26:34 1      300 kr
3/10 00:07:58 2      Vinnande bud